S'Cure DLX Spinner (4 wielen) 81cm
- Video
-
-
-
Beschrijving
Dit is de luxeversie van onze lichtste polypropyleencollectie S’Cure. Uiterst licht dankzij het gebruik van het FlowliteTM-materiaal van Samsonite, waardoor dunnere maar wel even sterke schalen kunnen worden gemaakt. Deze nieuwe collectie is een luxeversie in warme traditionele kleuren en met een stijlvolle buitenkant, afwerking van chroom rond de sloten, soft touch-trekstang en zoveel meer. Naast de stijlvolle look heeft S’Cure DLX een volledig uitgerust interieur. Bovendien is dit onze eerste gevoerde polypropyleencollectie. Deze collectie wordt gemaakt in Europa (België).Sommige luchtvaartmaatschappijen hebben beperkingen op vlak van afmetingen en gewicht bij XL koffers. We raden aan om deze informatie op voorhand te controleren zodat je extra kosten bij het inchecken voorkomt.
Details
- 5 jaar beperkte wereldwijde garantie
- Spinner (4 wielen)
- Midnight Blue
- 100% Flowlite polypropylene
- 81 x 55 x 35 cm Maattabel
- Grootste koffers
- 138.0 L
- Ongeveer 25 kg
- 5.3 kg
- 59237-1549
- Ja
- Hard
- Combinatieslot met TSA functie
- Bovenhandvat(ten)
- Zacht gewatteerde, brede handvatten
- 4 wielen
- Vier Spinner wielen laten toe om de koffer 360° te laten draaien in meerdere richtingen
- Geïntegreerd adreslabel
- Ja
- Ja
- In onderste compartiment
- Verwijderbaar, doorzichtig vak met rits om uw vloeistoffen, cosmetica of zwemkledij in op te bergen
Retours & terugbetalingen
U mag ongebruikte artikelen terugsturen indien u de regels naleeft die de Samsonite-policy aangaande het herroepingsrecht voorschrijft.
Tot 14 dagen na de levering hebt u op elk ogenblik het recht om uw aankoop ongedaan te maken.
Voor meer informatie over retourzendingen en terugbetalingen verwijzen we naar de Samsonite Retour Policy. Wenst u gebruik te maken van uw recht om uw aankoop ongedaan te maken, gelieve dan de procedure voor retourzendingen te volgen, die u hier kan terugvinden.
Verzendmethoden
Accenten

Superieure veiligheid
Veilige en praktische driepuntssluiting om de koffer eenvoudig te vergrendelen en je spullen te beschermen.

Luxueuze details
Geniet van een luxueuze touch dankzij het gebruik van warme kleuren en premium details zoals soft touch handvatten en details in chroom op de sloten en het logo.

Praktisch interieur
Compleet uitgeruste interne organisatie met een volledig gevoerd tussenschot met rits en een kledinghoes, om eenvoudig en georganiseerd in te pakken.

Licht & sterk
Deze koffer is gemaakt van 100% Flowlite™ polypropyleen: een licht, sterk en robuust materiaal.